Gaziantep Streç Sarma Makinası

Gaziantep Streç Sarma Makinası

Gaziantep Streç Sarma Makinası ihtiyaçlarınız için Özka Makina olarak çözüm üretmekteyiz. 5 farklı makina seçeneğimiz ile hizmetinizdeyiz. İstediğiniz Streç Sarma ( Aktarma ) makinası için bizlerle letişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Gaziantep Streç Sarma Makinesi için aşağıdaki makina modellerimiz için bizleri her zaman arayabilirsiniz.

  • ASR1200 Otomatik Streç Sarma Makinesi
  • ASR1200-XL Otomatik Streç Sarma Makinesi
  • ASM1500 Tam Otomatik Dilimlemeli Streç Sarma Makinesi
  • APS3000 Otomatik Ön Gerdirmeli Streç Sarma Makinesi
  • ACR1500 Masurasız Streç Sarma Makinesi

Özka Makina olarak İstanbul merkezli firmamız ile sizlere özel  Ar-Ge çalışması yaparak ihtiyaca yönelik ek özellikler eklene bilmektedir. Aynı zamanda teknik destek, yedek parça desteği gibi hizmetlerimizde mevcuttur.

Gaziantep ilimiz ve bu ilimize bağlı olan Araban, Nizip, Şahinbey, İslahiye, Nurdağı, Şehitkamil, Karkamış, Oğuzeli, Yavuzeli ve kilis için makina taleplerinizi beklemekteyiz.

Özka Makina olarak Gaziantep ilimiz için aynı zamanda Dolum Makinaları, Etiketleme Makinaları, Kapatma Makinaları ve bunların hat kurulumlarını yapıyoruz.

Özka Makina Kalitesi ile şimdi tanışmak için 0555 034 37 24 arayabilirsiniz. Veya info@strecsarimmakinasi.com mail atabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Streç Sarma Makinası Özellikleri

Streç sarma makinalarının hepsinin farklı özellikleri mevcuttur. Bu özellikler hakkında detaylı bilgilere aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz.