Streç Aktarma Makinası Özellikleri Fiyatları

Streç Aktarma Makinası

Streç Aktarma Makinası; Streç film, ürünleri, kutuları ve paletleri sarmak için kullanılan çok esnek, ince bir plastik malzemedir. Elastik olması ve gerilebilmesi sayesinde ürünleri kolaylıkla sıkıca sarabilir. Ayrıca Streç filmin amacı, nakliye sırasında ürünleri uygun ve güvenli bir şekilde muhafaza etmektir. Nakliye ve iş dünyasında bu kadar kullanışlı olan bir ürünü birçok işletme ve kişi kullanmaktadır. Streç film kullanan birçok firma ve kişi, streç aktarma makinasının farkında değildir. Bu makinalar sayesinde çok büyük streç ruloları daha küçük rulolara bölünür.

Streç Aktarma Makinası Fiyatları

Streç Aktarma Makinası Fiyatları; Streç filmin kullanıldığı başka bir alan ise palet sarma işlemidir. Palet üzerindeki ürünlerin uçma, dökülme gibi durumlardan korunması veya hasar görmemesi için streç film ile kaplanır ve sarılır. Bu faydaları sayesinde pek çok nakliye firması ve sanayi üretim tesislerinde kullanılır. Üretim yerlerinden büyük rulolar halinde çıkan streç film o haliyle pek kullanmaya müsait değildir. Streç aktarma makinası, büyük boyutlarda üretilen streç film rulolarını daha küçük parçalara bölmek üzere tasarlanmıştır. İş yükünü, maliyeti ve insan gücü ihtiyacını en aza indiren bu makineler, son zamanlarda çok sık kullanılmaktadır. Streç aktarma makinası fiyatları sunduğu makinanın size sunduğu özelliklere göre değişmektedir. Firmamızın ürettiği farklı boyut ve özelliklerdeki makinalar uygun fiyatlarıyla da ön plana çıkmaktadır.

Streç Sarma Makinesi

Streç Sarma Makinesi

Streç Film Aktarma Makinası

Streç aktarma makinaları çok farklı tür ve özelliklerde üretilmektedir. Tam otomatik ve otomatik streç sarma makinaları gibi modelleri bulunmaktadır. Firmalar ve kişiler kullanım alanlarına ve yapacakları işe göre tercihlerini yapabilirler. Streç sarma hızı, merdane genişliği ve sarım süresi farklı makinalara göre farklılık göstermektedir. Kişiler işlerinin durumuna göre istedikleri ürün için tercihlerini kullanabilirler. Ayrıca streç film aktarma makinasında elektronik uzunluk sayacı da bulunmaktadır. Genelde rulo uzunlukları seçeceğiniz streç film kalınlığına göre ayarlanabilir. Daha kalın streç filmler daha incelere göre daha kısa rulolara sahiptir. Bu, toplam rulo ağırlığının hesaplanmasına ve karşılaştırılmasına yardımcı olur.

Otomatik Streç Aktarma Sarma Makinası

Otomatik Streç Aktarma Sarma Makinası; Streç film aktarma ile elde edilen rulolar kullanılabilir ve pratik bir hale gelir. Bir ön gerdirmeli streç filmin aktarma işlemi sırasında, streç film ana rulodan çekilir ve makine yardımıyla gerilerek daha küçük bir rulo üzerine yerleştirilir. Streç aktarma makinası ebatları firmaların ve kişilerin ihtiyaç ve bütçelerine göre değişmektedir. Bu makinalar ile streç film bir ruloya sarılmadan önce gerildiği için, çalışanların filmi bir ürüne sararken harcadıkları çaba ve enerji daha az olur. Aktarma makinalarının ürettiği ruloların diğer bir avantajı ise standart bir streç filmden çok daha ucuz olmalarıdır. Otomatik Streç film aktarma makinasının sağladığı faydalar sayesinde şirketler streç film maliyetlerinde binlerce lira tasarruf edebilir.

Masa Tipi Streç Aktarma Makinası

Streç film sarma makineleri büyük ruloları istenen boyutta rulolara sarmaya yarar. Bu işi yapan farklı türlerde makinalar vardır. Masa tipi streç film makinası da sektörde en çok kullanılan cihazlar arasındadır. Bu makineler pratik olduğu kadar üstün özelliklere de sahip olduğu için müşterilerimiz tarafından çok sık tercih edilmektedir. Makineler aktarma yaparken genelde bazı kriterlere bağlı kalırlar. Bu kriterlerden birisi de streç film rulosunun iç kısmındaki kartondur. Bu kartonlar genellikle çeşitli karton mukavvalardan yapılır ve streç film aktarma makinelerine gönderilir. Bir streç film aktarma makinası, istenilen ölçü ve uzunlukta streç film ruloları oluşturabilir. Ancak istenilen boyutlarda streç film sarılması için uygun genişlikte bir rulo kartonu tedarik edilmesini gerektirecektir. Standart boyutlu rulolarda kullanılan kartonlar en çok üretilen ve tedarik edilmesi kolay ürünlerdir. Bu nedenle genellikle standart boyutlu genişliklerle aktarma işlemi yapılır.

Palet Streç Aktarma Makinası

Palet Streç Aktarma Makinası; Streç film, lineer düşük yoğunluklu polietilenden yapılmış plastik bir filmdir ve ürünleri sabitlemek, paketlemek için kullanılır. Streç film, palet üzerindeki ürünleri sıkıca sabitlemek için ürünlerin etrafına çekilir ve gerilir. Streç film, farklı uygulamalar için çeşitli genişliklerde, kalınlıklarda ve renklerde olabilir. Streç filmin sıkı, uyumlu görünümü, sık sık ısıyla uygulanan ambalajlar ile karıştırılmasına neden olur. İki ürün arasında önemli farklılıklar vardır. Isı ile yapılan sarma işlemi, bir ısı kaynağı gerektirir, palet ambalajında ​​nadiren kullanılır ve su geçirmez değildir. Ayrıca daha şeffaftır ve özellikle ürünlerin raf ömrünü uzatmak için kullanılır. Palet streç aktarma makinası büyük streç film rulolarını daha küçük boyutlarda sarar. Küçük ve kullanışlı rulolar palet üzerindeki ürünlere daha kolay uygulanabilir.

Satılık Streç Aktarma Makinası

Satılık Streç Aktarma Makinası; Streç film, taşımacılık yapan veya ürünlerini başka yerlere transfer eden herhangi bir işletme de kritik unsurlardan bir tanesidir. Herhangi bir nakliye sırasında paletleri ya da ürünleri sabit hale getirmek güvenli ve sağlam bir taşıma hizmeti sunar. Bu basit ama etkili güvenlik tedbirlerini almak ürün kaybını önemli ölçüde azaltarak binlerce lira tasarruf etmenizi sağlar. Piyasada pek çok Satılık streç aktarma makinası bulunmaktadır. Firmamızın sizler için üstün tasarım ve özelliklerle ürettiği makinalar ile streç film aktarma işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bobin Streç Sarma Makinesi

Bobin Streç Sarma Makinesi; Streç filmlerinizi hazır halde temin ediyorsanız bu sizi ekonomik olarak sarsacaktır. Ayrıca hazır satılan streç film ruloları sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermeyebilir. Kendi ebatlarınıza ve isteğinize göre steç filmleri streç aktarma makinası ile yapabilirsiniz. Piyasada bulunan manuel streç sarma makinası fiyatı tam otomatik makinalar göre daha uygun olabilir. Çoğu işletmenin karşılaştığı sorunlar arasında hazır streç filmlerin kalitesiz ve çok pahalı olmasıdır. Kendi isteğinize göre streç film aktarma yaptığınızda kalite ve ebatlardan ödün vermezsiniz. Ayrıca bir streç sarma makinesi kullanıyorsanız, paletleriniz her zaman gereken miktarda filmle doğru şekilde sarılacaktır. Eğer işletmeniz için güzel bir şey yapmayı ve bir streç aktarma makinası almayı yarı otomatik ya da tam otomatik streç sarma makinesini tercih edebilirsiniz. Her bir makinanın faydaları sayesinde ambalaj malzemelerinizi daha doğru bir şekilde üretebilecek hem de daha uygun maliyet ile bu işi çözebileceksiniz. Yarı otomatik streç aktarma makinesinin tam otomatikten makineden bazı farklı özellikleri vardır. Makineler hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Streç Film Aktarma Makinası Fiyatları

Streç Film Aktarma Makinası Fiyatları; Streç film, günümüzün nakliye sektöründe önemli bir rol oynar. Pek çok tüketici, kullandığı ve hatta yediği şeylerin dağıtımında ve nakliyesinde streç filmin önemli bir rol oynadığının farkında değildir. Streç Aktarma Makinası 1500M modeli ürünlerin dağıtımında hayati rol oynayan streç filmin dönüştürmesini yapan teknolojik bir makinadır. Firmalar ürettikleri çoğu ürünü müşterilere ulaştırmadan önce streç filme sararlar. Bazı şirketler streç filmlerini hazır olarak alırken bazıları da büyük ebatlarda streç film alarak streç aktarma makinaları ile bunları küçük ebatlara bölerler. Bu sayede ekonomik açıdan tasarruf ederek ambalajlama maliyetlerini düşürürler.

Streç Aktarma Sarma Makinesi

Streç Aktarma Sarma Makinesi

Streç Sarma Aktarma Makinası Fiyatları

Firmalar tam otomatik streç aktarma makinası sayesinde zamandan ve paradan büyük tasarruf ederler. Ayrıca yarı otomatik streç aktarma makinası da bu ihtiyacı büyük ölçüde karşılamaktadır. Streç sarma makineleri, şirketlere birkaç farklı şekilde faydalı olabilir. Paketleme altyapısına yapılan bu yatırım, işletmenizin bir adım daha büyümesi için akıllıca olabilir. Ayrıca streç film maliyetlerinizin düşmesiyle makinaya verdiğiniz para da zamanla kendi kendini karşılayacaktır. Kötü ambalajlamanın zararlarından bir tanesi de ürünlerinizin nakliye sırasında sık sık hasar görmesidir. Paletlerin üzerindeki ürünlerin zarar görmesinin başlıca nedenlerinden biri, sevkiyat öncesi uygun olmayan sarma yöntemleridir. Ürünlerin birbirini sıkıca tuttuğundan ve nakliye sırasında kaymadığından emin olmak için eşyaların belirli bir şekilde streç film ile sarılması gerekir. Streç aktarma makinası ile kolaylaştıracağınız bu işlem ile ürünleriniz daha uzağa gitse de dış etkilere karşı korunacaktır. Ayrıca streç film maliyetleriniz de düşecektir.