Streç Dilimleme Makinası Özellikleri Fiyatları

Otomatik Streç Dilimeleme Makineleri

Streç Dilimleme Makinası ile sizde 50-51 Cm bölüne bilinen masuraya streç film sarma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Özka Makina olarak imalatını yapmış olduğumuz makinamız sizlere bir çok avantaj sağlamaktadır. Gıda streci, Alüminyum folyo, Sanayi streci gibi ürünlerin farklı boyutlarda masuraya aktarımı işlemlerini yüksek hassasiyet ile sarma işlemini dilimleme makinamız.

Streç Dilimeleme Makinesi geniş masura aralığına sahip olup 60 cm çaplı Jumbo streç bobini ile işlem yapabilmektedir. Dijital göstergeleri sayesinde streç film sarma işlemlerinde bir çok bilgiye anlık olarak sahip olabiliyorsunuz. Makinamız tam otomatik olarak çalışmaktadır. İlk ayarları yaptıktan sonra herhangi bir işlem yapmadan dilimlenmiş masuralara sarım yapmaktadır.

Otomatik Streç Dilimleme Makinası

Otomatik Streç Dilimleme Makinası

Streç Film Dilimleme Makinası Fiyatları

Streç Film Dilimleme Makinası Fiyatları için her zaman siz müşterilerimizin avanjlı durumda olmaları üzerine bir politika yürütmekteyiz. Makinelerimizde kısmı farklılıklar olması nedeni ile net fiyatları paylaşmak yerine sizlerin talepleri üzerine bir fiyatlandırma teklifi hazırlanmaktadır.

Streç Sarma Makina fiyatları için mutlaka teklif talebinde bulunmanız gerekmektedir. Firmamız her müşterimiz için özel çalışma yürütmektedir. Whatsapp, Mail ( info@strecsarimmakinasi.com), Telefon gibi bir çok iletişim aracı ile sizlerin taleplerini beklemekteyiz.

Streç Film’ler hayatımızın her noktasında yer almaya başladı. Evlerimizde mutfaklarımızın içine girdi, iş yerlerimizde ise artık her türlü paketleme için kullanılmaya başlandı. Covid 19 sonrası hijyenin çok daha önem kazanması sonucu streç filmlere olan talepler en üst seviyeye çıktı. Özka Makina olarak bu talepleri karşılamak için girişimde bulunan yatırımcılar için otomatik son teknoloji Streç Film Dilimleme makilarının imalatını yapıyoruz.

Otomatik Streç Dilimleme Makinası Özellikleri Nelerdir?

Asm 1500 Tam Otomatik Dilimlemeli Streç Sarma Makinası sayesinde özel olarak 50 cm şeklinde jumbo streci 2,3,4,5,6,7,8,9,10 parçaya kadar böle bilmektedir. Aynı zamanda özel istekleriniz üzerine makinemiz yeniden tasarlanarak özel dilimleme ölçüleride oluşturulmaktadır.

  • PE / El Tipi Streç
  • Gıda Streci
  • Makina Tipi Streç
  • Dilimlenmiş Streç

Genel olarak yukarıda ki streç ihtiyaçları için çözüm üretmektedir.

Daha Detaylı bilgi almak, fiyat teklifi istemek için bizleri her zaman arayabilir veya whatsapp ve mail üzerinden istekte bulunabilirsiniz.

Tam Otomatik Dilimlemeli Streç Sarma Makinası Videosu